Levně nábytek koupíš,
snadno a rychle prodáš.

Je zde již 32 inzerátů,
přidej i ty svůj inzerát.Reklama na Koloběžkový bazar

Máte obchod s koloběžkami či jeho výrobu? Nebo se zabýváte něčím jiným, co se týká koloběžek a hledáte možnost zviditelnit se tam, kde je vaše cílovka? Nabízíme vám reklamní prostor zde, na Koloběžkový bazar

Co získáte?

 1. Oslovíte přesně ty, které potřebujete a díky tomu nebudou vaše peníze za reklamu vyhozené oknem.
 2. Vyberete si druh reklamy (banner, textová reklama, e-mail marketing), které je pro vaše podnikání nejlepší.
 3. Pomůžeme vám s výběrem umístění a druhem reklamy a následně i s realizací.
 4. Snadno a rychle vyhodnotíte, zda má reklama na Koloběžkový bazar smysl a vyplatí se vám.

Jaké máte možnosti reklamy?

 • Bannery

  Můžete si vybrat s několika možných umístění, kam vložíme váš banner na webu Koloběžkový bazar. Vlastně stačí, aby jste nám napsali, kam chcete banner umístit, velmi rádi vám vyjdeme vstříc.

 • Textové odkazy

  Odkazy, linky, linkbuilding - to jsou zaklínadla poslední doby. A proto i na našem webu máte možnost mít odkaz na váš web. Chcete mít odkaz pod menu v levé části nebo co třeba v popisku kategorie? Záleží na vás ;)

 • E-mail marketing

  Pokud je linkbuilding trendem posledních pár let, e-mail marketing je hitem současnosti. Na druhou stranu je potřeba e-mail marketing dělat velmi uváženě, jelikož spamu chodí asi každému z nás víc než je příjemné. Nabízíme vám možnost oslovit uživatele našeho bazaru prostřednictvím zpravodaje, ale to jen pokud si budeme jisti, že jeho obsah nebude naše uživatele ...jak to říct...no prostě "prudit" :)

 • PR článek

  Máte zajímavý produkt nebo novinku v sortimentu? Chcete zvýšit povědomí o vaší firmě? Napište článek, který rádi zveřejníme na webu Koloběžkový bazar a zařídíme, aby se o něm uživatelé našeho bazaru dozvěděli.

Máte zájem? Chcete více informací? Napište nám

Kontakujte nás a rádi vám s čímkoliv poradíme.

info@kolobezkovybazar.cz

Napište nám
2022 © Veškerá práva vyhrazena Koloběžkový bazar

Dnes přidáno: 0 inzerátů.

Máte e-shop nebo web a chcete, aby vám vydělával více? Doporučujeme vám se obrátit na Zdeňka Hrabálka, který vám pomůže s internetovým marketingem pro e-shopy.

Spolupracujeme: